Real Madrid vs Deportivo: 7 – 1

Byl to dobrý den pro Real Madrid. Ronaldo bojoval s cílem La Ligy v této sezóně, ale během tohoto zápasu zvýšil počet bodů ze čtyř na šest.

Ronaldo najednou dostal krev na zub, protože po 84 minutách ustoupil a bodl Madridu šestý a druhý. Opěrka hlavy přišla se svým oceněním, jelikož číslo sedmého v Madridu bylo vykopnuto před Fabianem Schärem a krev mu mlčela.

Real Madrid je nyní na čtvrtém místě v La Ligě, ale má 16 bodů na Serie Barcelona. Ronaldo neměl od 9. prosince gól, ale skončil brankář, když v páté minutě udělil pátou Real Madrid.

Dětský zimní fotbalový trénink, jak se oblékat

Zima v chladném počasí, mnozí rodiče stále trvají na tom, že jejich děti hrají fotbal, cvičí svou vůli. Ale jak správně oblékat své dítě Dětské Fotbalové Dresy? Zde je velmi praktická cesta.

Ačkoli teplota je velmi nízká, ale děti v divokém fotbalovém tréninku jistě potějí. Takže jít ven, než cvičení musí být umístěn na vítr a bavlněné kabát, začít cvičení, než si sundat kabát, a tak do konce cvičení, nezapomeňte nosit kabát zpět, jinak to bude chytnout.

Uvnitř oblečení se nemůže nosit příliš mnoho, jako těsné a teplé a škálovatelné volné pohyby, neuplatňovat velké množství zátěže, které ovlivňují trénink. Nenoste šortky nebo kalhoty, takže svaly jsou velmi křehké, stejně je třeba snížit tělesné teplo. U kotníku, kolena, pasu a dalších zranitelných částí by měla přijmout některá ochranná opatření. Rodiče si mohou koupit profesionální Dětské Tréninkový Mikina Soupravy zde.

Proč děti v zimě trvají na hraní fotbalu

V chladné zimě se mnozí rodiče stále zdráhají dovolit svým dětem nosit Fotbalové Dresy, které hrají fotbal venku? Chcete vědět zimu trvat na hraní fotbalu pro děti, jaké jsou výhody?

Nízká teplota Krevní oběh je pomalý, plnohodnotný fotbal může zlepšit krevní oběh, podpořit růst dětské kosti. Nízkotlaký respirátor s dvojitou prací, může zvýšit kapacitu plic. Nechte děti vychutnat slunce venku, může zabránit výskytu nachlazení a jiných nemocí. Nejdůležitější je zlepšit vytrvalost dítěte, učinit dítě silnějším, ne ustoupit před obtížemi.

Proto rodiče, kteří nechali své děti hrát fotbal v zimních dnech, by měli trvat na tom, aby vaše děti byly nadále povzbuzovány k pokračování v hraní fotbalu. Rodiče, kteří tak ještě neučinili, brzy budou mít vaše děti na sobě Dětský Fotbalový Dres pro koupání zimního slunce.

Transferové Zprávy: Coutinho půjde do Barcelona

Zde můžete sdílet nejnovější Fotbalové Dresy a fotbalové zprávy. S Liverpoolem podepsáním Virgila van Dijka za světový rekord za obránce, 75 milionů liber, je pověst, že pruh může být otevřen pro FC Barcelona, aby podepsal Philippe Coutinho.

Coutinho byl v prosinci ve vynikající podobě pro Reds, který zaznamenal sedm gólů a poskytl pět asistencí pro stranu Jurgena Kloppa.

To se shodovalo s tím, že Barcelona zvedla svou kouzelnickou ofenzívu v úsilí přilákat 25tiletého Camp Nou, když se otevírací okno otevře příští týden. Fanoušci na uvítanou přicházejí na eshop FC Barcelona k nákupu dresů.

Moskva se prohlašuje za připravenou na MS 2018

Vedoucí moskevského ministerstva pro sport a turistiku Nikolai Gulyaev v úterý prohlásil, že celá infrastruktura Moskvy je téměř připravena na MS ve Fotbale 2018.

Podle Gulyajevi bude hlavním domácím místem turnaje stadion Luzhniki, který je nyní ve věku 60 let rekonstruován tak, aby vyhověl 81 000 fanouškům a stánky byly navrženy tak, aby byly co nejblíže hřišti a jejich úhel se zvýšil, aby se zajistilo dobré pohledy ze všech částí stadionu.

Ačkoli většina fanoušků bude nosit Fotbalové Dresy MS 2018 jít do zápasů v jiných městech, bude pravděpodobně nejprve přijet do hlavního města, které je obsluhováno čtyřmi mezinárodními letišti. V dnech zápasu budou pozemní doprava mezi městy zdarma pro fanoušky, kteří mají k dispozici vstupenky na zápasy a fanouškovský pas. Pro zahraniční občany má pas fanoušků také bezvízový vstup do země během turnaje.

Základy výcviku dětského fotbalu

Za prvé, dětský fotbalový trénink by měl vycházet z jedinečných podmínek učení a schopností dětí a dospívajících a přizpůsobit se psychickým a fyzickým změnám, ke kterým může dojít během vývoje všech věkových kategorií.

Za druhé, školení o fyzické kondici a koordinační schopnosti. Určitá míra atletika, která je ovlivněna mnoha faktory, zahrnuje také fotbal.

Za třetí, fotbalové tréninkové znalosti. Včetně rychlosti fotbalu, rychlosti reakce a rychlosti jízdy a dalšího tréninku.

Doporučení dětské zimní fotbalové oblečení

Zimní fotbal, před tréninkem, tréninkem a tréninkem po povrchu těla teplotní rozdíly se velmi liší, pokud nosíte špatnou Sportovní Souprava, nebude to způsobit, že tělo nepřizpůsobí či uplatňovat rozpaky. Winter fotbal, jak nosit košili ne chytit za studena, neublíží? Řeknu vám.

Zimě chladno, nejprve provést zahřívací cvičení, aby se tělo přirozeně ohřát na příslušnou stavu, aby se zabránilo svalové napětí, zranění kloubů a dalších sportovních úrazů. Vzhledem k tomu, warm-up síla není vysoká, mladí lidé vystaveni venkovního chladu vzduch nebo pokud je to možné, “plně vyzbrojené”, aby se opotřebení opotřebovalo.

Warm-up po výcvik na vhodném světle, nohy na vnější opotřebení, následovat rytmus, takže tělo v teple a stav pohybu. V tomto okamžiku se odolnost vůči všeprostupující studeného vzduchu, je nejlepší volbou pro zvolit dlouhým rukávem punčocháče a dlouhé punčochy, punčochové kalhoty ze speciálních materiálů, aby se vešly do těla, rychlého pocení, udržovat pokožku v suchu, jak účinná tepelná a předcházet nachlazení. Poté, co je třeba doplnit hru a výcvik v časovém oblečení, je potřeba jen Dětské Tréninkový Mikina Soupravy kus nosit zpět, aby se zabránilo vlasy, aby se zabránilo poklesu teploty po pozastavení sportovní pokušení chytit rýmu.

Skvělý způsob, jak rozvinout zájem dítěte o fotbal

Každý rodič chce, aby jeho dítě bylo zdravé a zdravé. V závislosti na živé přírodě dítěte nechávají děti nosit Fotbalové Dresy.

Za prvé, měli byste povzbuzovat děti k běhu, dobrá tělesná síla dítěte může mít více výhod a jistotu.

Za druhé, vlastní sebeúcta dětí má tendenci být silná a nemají rádi ztratit. Správná stimulace dětí chce překonat touhu dospělých, takže děti mají nespokojenost, ztrácejí hybnost, upadnou a postaví určitou odměnu.

Konečně, děti nosí Dětské Fotbalové Dresy, aby se připojili k fotbalovému zápasu. Intenzivní konkurence, zlepšení povědomí dětí o týmu, ale také umožnit dětem zájem o malý fotbal bezprecedentní.

Manchester United 1 vs Manchester City 2

Velmi očekávaný 175. Manchester derby byl pohodlně největší zápas sezóny Premier League. Manchester City  je 11 bodů jasné po výhře 2-1 v 175. Manchester Derby.

Přední hráči Manchester City vypadají jako jediný kandidát, který vyhrál ligu. Vítězství dává městu plnou kontrolu nad ligou, a přestože je brzy, je těžké vidět tým, který to dává a není korunován šampiony. Neúspěšných 16 zápasů, 15 z nich vyhrálo, právě teď je to město a všichni ostatní.

United vyhrál hru 2: 0, aby skončil s Arsenalem 49 nehráči. V říjnu středečník Cesc Fabregas připustil, že hodil pizzu u Fergusona.

Vede ligu o osm bodů: Manchester City 2 – West Ham 1

Fotbalové dresy Manchester City  v anglické Premier League zvítězili potřinácté za sebou. Utkání 15. kola proti West Hamu museli otáčet, gól na 2:1 vstřelil v 83. minutě David Silva. Fotbalisté Manchesteru City otočili zápas anglické Premier League s West Hamem, vyhráli 2:1 a v čele tabulky mají stále osmibodový náskok na městského rivala United.

Fotbalisté Manchester City vyrovnali rekordní vítěznou sérii, 13 tříbodových duelů za sebou zvládli v Premier League pouze Chelsea v minulé sezoně a Arsenal v ročníku 2001/02.

Fanoušci po celém světě se těší na Světový pohár 2018, jste připraveni Dres MS 2018 pro podporu své fotbalové hvězdy ještě?